KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12393336
nr 1239 3336
Dan Nygårds
(f. 1943), Sverige
Blandteknik, På bordsskiva, monogramsignerad, 78x53 cm
Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:22:06
4/3 18:17:06